מחירון לידים 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מה ההבדל בין ליד יקר לליד זול, מהם לידים מטוייבים, מה עומד מאחורי הרכבת מחיר הליד

וכיצד לידים חמים ובלעדיים יתרמו לכם?מחירון לידים

מחירון לידים מורכב מפרמטרים רבים אותם נסביר לכם לעומק, כדי שתבינו על מה אתם משלמים ממיטב כספכם. 

מהם הפרמטרים המשפיעים על מחירי הלידים? 

ישנם כמה פרמטרים מרכזיים המשפיעים על מחירי הלידים: 

בלעדיות  לידים הנשלחים רק אליכם ולא לבעלי עסקים אחרים בדרך כלל יהיו יקרים יותר, שכן אתם העסקים הבלעדיים שמקבלים אותם.
פלטפורמה  ישנם לידים יקרים יותר בשל הפלטפורמה מהם הגיעו, לדוגמה, לידים מטאבולה נחשבים ליקרים שכן הלקוח קרא כתבה שעניינה אותו, לחץ עם המודעה ואף השאיר פרטים, מה שמגדיל משמעותית את ההבנה כי מדובר בלקוח מעוניין. 
סינון  אם הלקוח הפוטנציאלי ענה על שאלות במסגרת שאלון, כך הסיכוי שהוא איכותי יותר במובנים של התעניינות גבוהים יותר ומחירו עולה. 
אימות  במקרים בהם נדרש קוד אימות לטלפון והלקוח פעל על פי ההוראות לאחר מילוי שאלון, הפעולה מגדילה משמעותית את איכות הליד ומעלה את מחירו.

 

מהו ליד מטוייב? 

ליד מטוייב הוא ליד שהגיע דרך הליך אונליין במסגרתו בדרך כלל הלקוח הפוטנציאלי אישר את קבלת שיחת הטלפון הבאה ואף אישר קבלת דיוור אלקטרוני. לאחר אישורים אלה השיחה עוברת לאנשי מכירות טלפוניים שמנהלים עם הליד שיחה בהתאם לתסריט שיחה שאושר על ידכם, בסיום השיחה מקבלים את אישורו של הלקוח הפוטנציאלי לקבל מכם שיחת טלפון ולמעשה להמשך התהליך. באותה שיחה ניתן דגש נרחב על בירור הצורך של אותו הליד, המטרות והיעדים שלו ואף התקציב העומד לרשותו, כל מקרה לגופו. 

מהו ליד איכותי? 

ליד איכותי מגיע מתוך תהליך מורכב שמתחיל במודעות ממומנות באתרי חדשות ותוכן גדולים ומובילים. הגולשים נכנסים לתוכן, קוראים אותו ומביעים בו עניין, לאחר מכן יש להם אפשרות להשאיר את פרטיהם במסגרת שאלון וכאמור לאמת את זהותם באמצעות מסרון. לאחר מכן הליד הבלעדי עובר אליכם וכל זה נעשה בזמן אמת – הלקוח צריך עכשיו את השירות והוא מגיע אליכם עכשיו עם כל הפרטים שאתם צריכים לדעת כדי לנהל עמו שיחה ראשונית. 

מה הקשר בין איכות הליד למחיר שלו? 

יש הבדל גדול בין מחיר של ליד שעבר הליך של טיוב ובין ליד שלא עבר אותו. ברגע שליד עובר הליך טיוב, אחוז ההמרה הסופי שלו גבוה יותר וגם לידים מספקים שונים יהיו במחירים שונים, זאת למרות שעברו תהליכים דומים לכאורה. 

רוצים לרכוש לידים איכותיים במיוחד? תפסיקו חיפושים וצרו קשר!

מהו ליד בלעדי ומדוע הוא יקר יותר? 

ליד בלעדי הוא ליד שנמכר רק לכם, זאת לעומת לידים מחולקים שנמכרים גם לאחרים והם יכולים להיות "ישנים" יותר. כאשר אתם רוכשים ליד איכותי ובלעדי הוא יהיה יקר יותר, אך מדובר על ליד חם במיוחד ומעכשיו, ואתם הם הראשונים והיחידים שפונים אל אותו לקוח פוטנציאלי. 

תמחור ספציפי בתעשייה

אחד הגורמים הקובעים העיקריים של תמחור לידים הוא הספציפיות בתעשייה. לידים המותאמים לנישה או לתעשייה ספציפית נוטים להיות בעלי ערך רב יותר בשל הרלוונטיות ושיעורי ההמרה הפוטנציאליים שלהם. לדוגמה, אם אתם פועלים בתחום הנדל"ן, השקעה בלידים בנדל"ן יכולה לספק לקוחות פוטנציאליים ממוקדים ואיכותיים המתעניינים בעסקאות נכסים.

השיטות המופעלות ליצירת לידים משפיעות באופן משמעותי על העלות הכוללת. עסקים יכולים לבחור בין מתודולוגיות שונות ליצירת לידים, כולל שיווק תוכן, פרסום במדיה חברתית ואופטימיזציה למנועי חיפוש. כל שיטה מגיעה עם מערך עלויות משלה, והבנת המורכבויות הללו עוזרת לעסקים לייעל את אסטרטגיות רכישת הלידים שלהם.

אז כמה עולים לידים? 

מחירי לידים יכולים להשתנות מאוד בהתאם לתחום העיסוק, לשיטה המופעלת וכאמור לאיכות הליד עצמו. ישנם לידים בכמה עשרות שקלים בודדים וישנם לידים במחירים של 200 ואף 300 שקלים. לכל אחד עומדת הבחירה באילו סוג של לידים הוא משקיע את כספו, בהתחשב בכל הפרמטרים שציינו.

ליאב סרפי כהן
ליאב סרפי כהן

מומחה בקידום אתרים עם ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום. הוא החל את הקריירה שלו כאיש שיווק והתמקצע תוך כדי בקידום אתרים. מאמין שכל עסק יכול להתקדם עם תשומת הלב הנכונה.

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו